Ett par sängbord / sidobord

Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord
Ett par sängbord / sidobord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD / SIDOBORD, 1 par, Josefssons Möbler Nybro, i gustaviansk stil, 2000-tal, höjd ca 70, 37 x 50 cm

Mindre repor

580660

2018-10-18