Harald Wiberg 3 st blyerts

Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts
Harald Wiberg 3 st blyerts

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): 3 st blyerts, motiv med olika djur, rådjurskid och svanar, signerade och daterade 1948,1941, ca 26x31, 29x25 cm

1 st med fläckar

580673

2018-10-18