Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
HARALD WIBERG (1908-1986): 3 st blyerts, motiv med olika djur, rådjurskid och svanar, signerade och daterade 1948,1941, ca 26x31, 29x25 cm
1 st med fläckar
580673
2018-10-18