Bror Boije fåtöljer

Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer
Bror Boije fåtöljer

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer 1 par, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i canvas, lösa plymåer, armstöd i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 30 cm

Bruksslitage

580686

2018-10-16