Bengt Åberg oljemålning

Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning
Bengt Åberg oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

6 000 SEK

BENGT ÅBERG (1941-2015): "Vågen", signerad Åberg, olja på duk, 135x120

580699

2018-10-17