Hamiltn Beach blandare

Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare
Hamiltn Beach blandare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMILTON BEACH BLANDARE, 1950-tal, USA, stål samt grön emaljerad metall, höjd ca 47 cm, stål bägare medföljer

Bruksslitage, ställvis förlust av emalj, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, enligt uppgift fungerande

580709

2018-10-18