Fredrik Sieck matgrupp

Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp
Fredrik Sieck matgrupp

Klubbat för:

5 000 SEK

5 000 SEK

FREDRICK SIECK, bord, stolar, 4 st., för Fritz Hansen Danmark, 1960/1970-tal, svart skinnklädsel, förkromade ben, bär tillverkarens stämplar, bordets höjd ca 70, diameter 90 cm

Slitage, fläckar, bordet med fanerlagning

580722

2018-10-16