Slas Stockholm

Slas Stockholm
Slas Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STIG "Slas" CLAESSON (1928-2008): Slottsbacken, Stockholm, signerad och daterad 78, 32/60, färglitografi, bildmått ca 51x83 cm

580734

2018-10-16