Max Papart litografi

Max Papart litografi
Max Papart litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), Composition, signerad och numrerad Max Papart 71/100, färglitografi, bildmått ca 62,5x46 cm

Gulnader, fuktfläck vid bildkant

580735

2018-10-16