Monogramisten EH, 1800-tal

Monogramisten EH, 1800-tal
Monogramisten EH, 1800-tal
Monogramisten EH, 1800-tal
Monogramisten EH, 1800-tal
Monogramisten EH, 1800-tal
Monogramisten EH, 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN EH, 1800-tal, Månskenslandskap, signerad och daterad, olja på pannå, ca 31x41 cm

580739

2018-10-16