Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONT BLANC, pennor, 2 st, kulspetspenna märkt, "Mont Blanc 280", blyertspenna märkt "Mont Blanc", svart resin med guldpläterade detaljer, Tyskland 1960/70-tal
Brukslitage
580744
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här