Pennor Mont Blanc vintage

Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage
Pennor Mont Blanc vintage

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONT BLANC, pennor, 2 st, kulspetspenna märkt, "Mont Blanc 280", blyertspenna märkt "Mont Blanc", svart resin med guldpläterade detaljer, Tyskland 1960/70-tal

Brukslitage

580744

2018-10-16