Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 7 ljus, 1900-talets första hälft, skuret trä, dekor av Corpus Christi, höjd ca 48 cm
Åldersrelaterat slitage, bruksspår
580755
2018-10-16