Hadar Schmidt

Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt
Hadar Schmidt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HADAR SCHMIDT, karmstolar, 3 st, lackerad teak, 1950/60-tal, Danmark, fotavslut i mässing, sitthöjd ca 44

Bruksslitage

580763

2018-10-16