Åke Holm figurin

Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin
Åke Holm figurin

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): Kramande par, figurin, signerad Åke Holm, terrakotta, höjd 9 cm

Mindre repor

580773

2018-10-18