Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets mitt, förgylld, för 2 ljus, krön med lyra, ca 64x60 cm

580776

2018-10-16