Åke Holm väggrelief

Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief
Åke Holm väggrelief

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), väggrelief, glaserat lergods, signerad Åke Holm, höjd ca 29x20 cm

Bruksslitage

580779

2018-10-18