Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980), väggrelief, glaserat lergods, signerad Åke Holm, höjd ca 29x20 cm
Bruksslitage
580779
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här