Poul Cadovius hyllsystem Royal teak

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL CADOVIUS, "System Royal", modulsystem, vägghängt, fanérat i teak, bestående av: 4 st väggskenor, L 197 cm, 3 st skåpmoduler, varav en med flätad front och två med skjutdörrar i glas, 1 st lådmodul, 5 st hyllplan varav ett större, bredd på alla delar 80 cm, tillhörande konsoler i mässing medföljer

Bruksslitage, märken och repor, flätade skåpsmodulen med skada

580783

2018-10-16