Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-tal, spår av hallstämpel, förgylld, bemålad, deko i pastellage, höjd ca 92x54 cm
Maskstugen, senera bemålning/förgyllning, ytskador, försträckningar
580797
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här