Salongsgrupp 4 delar rokokostil
2018-10-17
580801
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSGRUPP, 4 dlr, rokokostil, 1900-talets mitt, plyschklädsel, soffans längd ca 178 cm
Bruksslitage, repor, märken