Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1950-tal, mässing, två ljusspunkter, dekor av amorin, höjd inkl. skärm ca 56 cm

Skärm med skador

580804

2018-10-16