Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
KAJ FRANCK, keramikgryta, signerad KF Arabia, drejad av Göran Bäck, sent 1950-tal, brun glasering och handtag av metall, bredd 15,5 cm.
Smärre slitage.
580813
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här