Helena Tynell glasskulptur "Castello"

Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur
Helena Tynell glasskulptur

Klubbat för:

1 050 EUR

Utropspris

1 000 EUR

HELENA TYNELL, glasskulptur, "Castello" 6683, signerad Helena Tynell Riihimäen Lasi, 1960-tal, Finland, silipat glas med omfång, höjd 9,5 cm, bredd 17,5 cm.

580816

2018-10-29