Dolma m/1895 Rubinska samlingen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOLMA, svensk, m/1895, för furir vid Kronprinsens husarregemente, galon på vänster överärm för genomgången korpralsskola

Skador och äldre lagningar

580862

2018-11-05