Soffa NK Triva-serien design David Rosén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, soffa, 3-sits, Nordiska Kompaniet, ur Triva-serien, 1950-tal, stomme i teak, lösa sittplymåer, klädsel i brun ulltextil, brickmärkt, sitthöjd ca 40, längd ca 215 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

580900

2018-10-16