Soffa NK Triva-serien design David Rosén
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, soffa, 3-sits, Nordiska Kompaniet, ur Triva-serien, 1950-tal, stomme i teak, lösa sittplymåer, klädsel i brun ulltextil, brickmärkt, sitthöjd ca 40, längd ca 215 cm
Bruksslitage, smärre fläckar
580900
2018-10-16