Adolphus Knell marinmålning

Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning
Adolphus Knell marinmålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ADOLPHUS KNELL (England, 1805-1875): Fartyg till havs, signerad A Knell, olja på pannå, ca 30 x 45 cm

580904

2018-10-16