Ikon Ryssland
2018-10-24
580911
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, Ryssland, 18/1900-tal, bemålad pannå, ca 48x38 cm
Skador, färgbortfall