Skåp rokoko 17000-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
8 000 SEK
SKÅP, tvådelat, rokoko, 1700-tal, överdel med invändig inredning och skedhylla, underdel med klaff, hyllplan och lådinredning, höjd ca 200, 123x53 cm
Repor, märken, senare bemålning, kompletteringar
580913
2018-10-18