Skåp rokoko 17000-tal

Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal
Skåp rokoko 17000-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

8 000 SEK

SKÅP, tvådelat, rokoko, 1700-tal, överdel med invändig inredning och skedhylla, underdel med klaff, hyllplan och lådinredning, höjd ca 200, 123x53 cm

Repor, märken, senare bemålning, kompletteringar

580913

2018-10-18