Kartuschlåda Svensk 1800-tal

Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal
Kartuschlåda Svensk 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARTUSCHLÅDA, mässing och ljust läder,1800-tal, Sverige, dekor i blå emalj, 9x14,5 cm

Slitage, repor, sprickor i emalj

580923

2018-10-18