Barbro Andersson Capri

Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri
Barbro Andersson Capri

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): "Capri I", signerad och daterad atergo Barbro Andersson 2015, olja på duk, ca 28x32 cm

580947

2018-10-16