Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, Vetlanda, 1960-tal, benställning i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage, repor, en rem i botten lös
580951
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här