Skinnfåtölj design Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj, JOC, Vetlanda, 1960-tal, benställning i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, repor, en rem i botten lös

580951

2018-10-16