Kommoder med marmorskivor

Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor
Kommoder med marmorskivor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMODER, 1 par, omkring 1900, mahogny, skivor i marmor, höjd 71, 59x79, med sarg höjd 98 cm

Listdel saknas, slitage, en skiva med lagning

580964

2018-10-16