Arthur Foord Hughes Akvarell

Arthur Foord Hughes Akvarell
Arthur Foord Hughes Akvarell
Arthur Foord Hughes Akvarell
Arthur Foord Hughes Akvarell
Arthur Foord Hughes Akvarell
Arthur Foord Hughes Akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARTHUR FOORD HUGHES (1856-1934), England, vattenbärerskor, akvarell på papper, signerad, ca 67x64 cm

ej examinerad ur ram

580966

2018-10-16