Tennskål Firma svenskt tenn

Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn
Tennskål Firma svenskt tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, skål, tenn, Stockholm 1930, höjd ca 9, diameter 28 cm

Bruksslitage och repor

580973

2018-10-16