Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, dekor av kartuscher med figurscener och blommor i emaljfärger, järnoxid samt guld, ca 25x25 cm
Glasyrnagg, smärre slitage
580984
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här