Kornish Louis XVI stil

Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil
Kornish Louis XVI stil

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

KORNISH, 1900-talets första hälft, Louis XVI stil, förgylld, längd 154, höjd 25 cm

Skador, lösa delar medföljer

580996

2018-10-16