Carl Malmsten ´´Farmor´´ fåtölj
2018-10-18
581000
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, 1900-talets andra hälft, röd, mönstrad, klädsel, nackkudde, O.H. Sjögren, brickmärkt, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage