Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUVERTALLRIKAR, 8 st, Skultuna, mässing, 1980-tal, diamater ca 30 cm
Repor
581007
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här