Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GLASSERVIS, 136 dlr, 1900-talets första hälft, slipad dekor, bestående av 33 champagnekupor (13 cm), 14 vitvinsglas, 22 rödvinglas, 15 selterglas, 14+16+6 starkvinsglas, 16 grogglas

Enstaka fotnagg, vissa

581011

2018-10-16