Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myggan", stolar, 8 st, Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77, sitthöjd 44 cm
Slitage, smärre fanerskador
581012
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här