Stol Myggan Arne Jacobsen för Fritz Hansen 8 st

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myggan", stolar, 8 st, Fritz Hansen, sits i teakfanér, märkt FH DENMARK, höjd ca 77, sitthöjd 44 cm

Slitage, smärre fanerskador

581012

2018-10-16