Ljuskrona empirstil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSKRONA, 2000-tal, empirstil, gulmetall behängd med olikslipade prismor, för 4 ljuspunkter, diameter ca 40 cm
Enstaka nagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
581047
2018-10-18