Ljuskrona empirstil

Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil
Ljuskrona empirstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 2000-tal, empirstil, gulmetall behängd med olikslipade prismor, för 4 ljuspunkter, diameter ca 40 cm

Enstaka nagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

581047

2018-10-18