Tuppastake av allmogetyp

Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp
Tuppastake av allmogetyp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, sk tuppastake, allmogetyp, 1900-tal, svartlackerat smidesjärn, upptill med dekor av tupp, höjd ca 56 cm

Smärre slitage

581052

2018-10-16