Vytautas Kasiulis

Vytautas Kasiulis
Vytautas Kasiulis
Vytautas Kasiulis
Vytautas Kasiulis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995), litografi, utan titel, signerad och numrerad 40/50, bildstrl 47 x 63 cm

Smärre fläckar i passepartout

581056

2018-10-16