Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LYRBORD, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, stomme i bonad mahogny, 2 lådor i sargen, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 60x35 cm
Bruksslitage
581059
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här