Cylinderstop kaffekanna kuverttallrikar
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CYLINDERSTOP, KAFFEKANNA, KUVERTTALLRIKAR, 12 st, tenn, 18/1900-tal, höjd 24,5 resp 21,5, tallrikarnas diameter ca 28 cm
Kuntoraportti
Brukslitage
581061
Päivämäärä:
2018-10-16