Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1940-tal, 9 ljusarmar av mässing, nedtill formation av valnöt, höjd ca 55, diameter ca 60 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, några armar något lösa
581066
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här