Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1970-/80-tal, mässing, skiva av glas, höjd ca 50, längd ca 140, bredd 80 cm
Enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn
Smärre nagg och repor
581067
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här