Figurin Holm

Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm
Figurin Holm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM, figurin, Höganäs, stengods, signerad Å Holm, höjd ca 22 cm

Fotglasyrnagg

581077

2018-10-16